Wywiad dla Sieci EDEN

Rozmowę przeprowadzono z Panem Marcinem Roguskim - właścicielem sklepów w Helenowie na ulicy 100-lecia i Wołominie na Al. Armii Krajowej.

Jak postrzega Pan obecną sytuację w handlu?

Ogólnie jest ciężko, szczególnie przez ciągle rosnącą liczbę dyskontów i potoczną opinię że duży sklep ma taniej, co niejednokrotnie jest mitem wykreowanym właśnie przez dyskonty.

Co skłoniło Pana do przystąpienia do Sieci Handlowej EDEN?

Przystępując do Sieci EDEN stałem się bardziej widoczny dla klientów.

Jakie największe korzyści przynosi przynależność do Sieci?

Możliwość nabywania szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach, za które dodatkowo wypłacane jest retro. Darmowy druk i kolportaż gazetek promocyjnych.

Jak ocenia Pan promocje proponowane przez Sieć EDEN?

Proponowane promocje są bardzo ciekawe, niemniej mógłby być trochę szerszy asortyment.

Jak widzi Pan przyszłość handlu tradycyjnego w najbliższych dwóch-trzech latach?

Obserwując sytuację od pewnego czasu i progresję z jaką rozwijają się dyskonty, handel tradycyjny będzie zanikał, jedyną radą dla sklepów naszego pokroju jest przyłączenie się do sieci takich jak EDEN.

Jak zareklamował by Pan Sieć Handlową EDEN aby zachęcić do przystąpienia potencjalnych uczestników?

Ja wybrałem EDEN - jest to obecnie jedyna sieć Handlowa która od uczestników nie pobiera żadnych opłat, a wiadomo jak teraz trzeba liczyć każdą złotówkę. Praktycznie dzięki przynależności do sieci robiąc to co przed przystąpieniem z lekką korektą kanałów zaopatrzenia uzyskałem lepsze warunki u dostawców, zyskałem wsparcie ciekawymi promocjami i nie można nie wspomnieć o cokwartalnym rabacie Retro.

Z Siecią EDEN zyskał niejeden !!!

 

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.