Wywiad dla Sieci EDEN

Rozmowę przeprowadzono z Panią Ewą Ołowską - właścicielką sklepu w Wołominie na ul. Sienkiewicza.

Jak postrzega Pani obecną sytuację w handlu?

Obecnie w handlu detalicznym a szczególnie w małych rodzinnych sklepach sytuacja jest bardzo trudna ze względu na stale rosnącą liczbę dyskontów, które odbierają nam klientów.

Co skłoniło Panią do przystąpienia do Sieci Handlowej EDEN?

W związku z tym że duże zagraniczne sieci handlowe mają mocno rozwinięty dział marketingu i zarzucają klientów ciągłymi promocjami tylko przynależność do sieci takich jak Sieć EDEN umożliwia nam konkurowanie z nimi zarówno jeżeli chodzi o ceny jak i działania promocyjne, jako pojedynczy sklep nigdy nie byli byśmy w stanie zorganizować gazetki promocyjnej z tak atrakcyjnymi cenami.

Jakie największe korzyści przynosi przynależność do Sieci?

Wiele atutów przemawia za przynależnością do Sieci EDEN, wspomniane już gazetki promocyjne, atrakcyjne ceny zakupów u partnerów Sieci - nieosiągalne dla pojedynczej placówki, nieodpłatne wykonanie wizualizacji jak i wiele innych rzeczy które oferuje nam Sieć EDEN.

Jak ocenia Pani promocje proponowane przez Sieć EDEN?

W gazetkach Sieci EDEN każdy klient znajdzie coś dla siebie, znajdują się tam towary bardzo popularne zarówno z branży spożywczej jak i chemicznej. Są to produkty które klient kupuje praktycznie codziennie, a dzięki Promocjom Sieci EDEN może je nabyć po bardzo niskich cenach dzięki czemu sklep zyskuje na atrakcyjności.

Jak widzi Pani przyszłość handlu tradycyjnego w najbliższych dwóch-trzech latach?

Sytuacja na rynku jeżeli chodzi o handel tradycyjny jest trudna , a wydaje się że będzie coraz gorzej. Jedyną szansą jaką widzę dla tradycyjnych sklepów jest przystąpienie do sieci. Ja wybrałam Sieć EDEN i jestem bardzo zadowolona.

Jak zareklamowałaby Pani Sieć Handlową EDEN aby zachęcić do przystąpienia potencjalnych uczestników?

Klienci przystępujący do Sieci EDEN nie ponoszą żadnych kosztów, Sieć nie pobiera żadnych opłat, natomiast w zamian proponuje wiele działań które mogą przynieść wymierne korzyści. Z Siecią EDEN nie można stracić - można jedynie zyskać.

 

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.