Wywiad dla Sieci Eden

Rozmowę przeprowadzono z Panią Krystyną Sujak - właścicielką sklepu w Warszawie na ul. Ciupagi.

Jak postrzega Pani obecną sytuację w handlu?

Obecna sytuacja na rynku jest dość ciężka, ogólny kryzys, duża konkurencja sklepów i zachodnich koncernów nie ułatwia nam pracy i życia. Wsparcia szukamy więc w rodzimych sieciach handlowych.

Co skłoniło Panią do przystąpienia do Sieci Handlowej EDEN i jakie największe korzyści przynosi przynależność do sieci?

Dzięki przynależności do Sieci EDEN mam dostęp do warunków handlowych u dostawców i producentów zarezerwowanych dla dużych odbiorców. Jako uczestnik Sieci EDEN postrzegana jestem przez pryzmat całości sieci - w tej chwili około 900 sklepów, a nie jako pojedynczy sklep. W jedności siła! Niemożna też nie docenić gazetek promocyjnych organizowanych dla naszych klientów. Ja jako pojedynczy sklep nie była bym w stanie zakupić towaru w tak atrakcyjnej cenie , wydrukować gazetki i zrobić kolportażu w swojej okolicy. Tego typu promocje dotychczas zarezerwowane były tylko dla dużych zagranicznych koncernów. Będąc uczestnikiem sieci mogą z nich korzystać też nieduże sklepy.

Jak ocenia Pani promocje proponowane przez Sieć EDEN?

Korzystam głównie z gazetek promocyjnych, pomimo sprzedaży z obniżoną marżą jest to dobry sposób aby przyciągnąć do sklepu klientów skuszonych niskimi cenami, którzy przy okazji zakupów towarów promocyjnych kupią także towary z normalną marżą, przed końcem gazetki mam możliwość zatowarowania się w towary promocyjne i sprzedaży ich na stałej marży.

Jak widzi Pani przyszłość handlu tradycyjnego w najbliższych dwóch-trzech latach?

Przyszłość handlu tradycyjnego wiążę tylko z przynależnością do sieci, niezrzeszeni nie przetrwają tej batalii.

Jak zareklamowała by Pani Sieć Handlową EDEN aby zachęcić do przystąpienia potencjalnych uczestników?

Sieć EDEN nie pobiera żadnych opłat, natomiast może przynieść ogromne korzyści.

Bez ponoszenia dodatkowych kosztów możesz uczestniczyć w akcjach promocyjnych, korzystać z warunków zarezerwowanych dla bardzo dużych firm, otrzymać ciekawą wizualizację i reklamę, nie ryzykując własnej autonomiczności.

Jak już wspominałam w jedności siła!

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.